ČTEME SPOLU NOVÝ ZÁKON!

Zahájili jsme spolu s celou církví synodální putování, máme za sebou první synodální skupinky. Jako výraz společného putování chceme čerpat ze společného zdroje a společně do konce roku přečíst celý Nový zákon. Začínáme od 1. února Lukášovým evangeliem, postupně bude zveřejňován plán četby na konkrétní měsíce. Číst budeme individuálně každý doma (případně spolu v rodině) a jednou měsíčně bychom se sešli ke sdílení zkušeností. Prosíme ty, kdo se zapojí, aby se nahlásili u P. Milana nebo P. Richarda, abychom o sobě vzájemně věděli. Kdo nemá doma svou Bibli, můžeme zapůjčit nebo sehnat s výraznou slevou v Karmelitánském knihkupectví - kontaktujte nás. Těšíme se na společné putování s Písmem svatým! V MĚSÍCI ZÁŘÍ ČTEME LISTY APOŠTOLA PAVLA FILIPSKÝM, KOLOSKÝM A 1. A 2. TESALONICKÝM.
Datum konání akce
1. 2. 2022 (1:00) - 1. 1. 2023 (0:59)

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.