Ohlášky

Důležité: Změny v časech pravidelných nedělních bohoslužeb od neděle 13.9. 2020

 

Změny v časech pravidelných nedělních bohoslužeb od 13.9. 2020

Na základě dlouhodobých hlasů, zvláště od rodin s dětmi,  požadujících úpravu času nedělní mše v Kralovicích na pozdější čas, rozhodli jsme se těmto hlasům vyhovět a posunout od neděle 13. září čas nedělní kralovické mše na 10:00. Z toho důvodu bylo nutné posunout časy nedělních bohoslužeb i v jiných místech našeho farního obvodu, abychom všechny bohoslužby mohli bez problémů odsloužit. Změny se týkají tedy kromě Kralovic ještě Čisté, Jesenice a Lubence.

Zde jsou nové časy v místech změny:

Kralovice  10:00
Čistá           8:00
Lubenec    8:00
Jesenice    9:45
Chříč        17:00 (pouze 1. neděle v měsíci)

Ostatní časy bohoslužeb se nemění. Kompletní aktuální rozpis všech bohoslužeb naleznete pod záložkou Bohoslužby v hlavní nabídce.
Děkujeme za pochopení a doufáme, že si na změny brzy zvykneme, a že se ukáže, že to byly změny k lepšímu.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.