Ohlášky

Oprava kostela ve Stebně

Vážení přispěvatelé a dárci na kostel ve Stebně!

Na opravu našeho kostela poškozeného bouří 24. 6. je stále ještě možné přispět. Střecha věže je poškozena ze tří stran a rovněž je poškozena severní část střechy nad lodí. Oprava má začít na podzim tohoto roku (září/říjen). Dřívější termín není kvůli vytíženosti pokrývačských firem možný. O průběhu opravy Vás budeme informovat na našich webových stránkách.

Podle situace na kontě Dominant a po dalším jednání s pojišťovnou bude nakonec definitivně stanoven rozsah opravy poškozené střechy. 

Minulý týden probíhaly opravy provizorního zaplachtování poškozených míst. Byla pozvána firma z Plzně specializující se na práce ve výškách. 

S díky za již zaslané dary

P. Richard Polák

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.